Last minute

Chtěli jste vždycky navštívit Jižní Ameriku? Tak proč nezačít hezky ze severu, tedy z Venezuely. Venezuela je zemí protikladů. Najdete v ní vysoké Andy, Amazonské pralesy ale i pláže na pobřeží Karibiku. Isla Margarita patří do souostroví Karibiku, takže je zde po celý rok nádherné počasí. Toužíte-li po naprostém úniku od reality, pak je pobřeží Karibiku pro vás to pravé.

Zářivě bílé pláže s nekonečnými háji kokosových palem jsou dokonalým místem pro relaxaci a odpočinek. Dovolená zde je vhodná nejen pro páry, ale i pro celé hodiny, Místní vody jsou mělké a klidné. A když už budete pobývat na Isla Margarita, neměli byste vynechat návštěvu hlavního města Asuncion, v níž se nachází tropická zahrada Laberinto Tropical. Neváhejte a pořiďte si last minute zájezdy do Venezuely hned teď!

Kokosové lázně ve Venezuele

Chcete si dopřát koupel v kokosovém mléce, masku z kokosové dužniny, nebo masáž kokosovým mlékem? A k tomu všemu navrch ještě kokosový koktejl s bílým rumem? Pak Venezuelské pobřeží Karibiku je to pravé místo pro vás. V nekonečných kokosových hájích, které lemují písečné háje, si užívejte kokosu, kolik budete chtít. Neváhejte a ještě dnes se podívejte last minute dovolená do Venezuelyn za to rozhodně stojí!

Lokality v zemi

Počasí

Čtvrtek 35°C Počasí pro Čtvrtek

Pondělí 36°C Počasí pro Pondělí

Dlouhodobá předpověď

Aktuální kurz měny

EUREUR = 25.66 CZK

USDUSD = 22.06 CZK

VEFVEF = 0 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist